Teknoloji

Bilişim Vadisi Bigg Projesi başvuru süresi uzatıldı!

Girişimcilerin fikir aşamasından pazara kadar olan faaliyetlerini destekleyen Bilişim Vadisi BiGG Programı kapsamında tüm işletmelerin kapasitelerinin artırılması hedefleniyor. Bilişim Vadisi BİGG programına son başvuru tarihi 26 Mart 2023’tür.

TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Vakfı Programları Başkanlığı (TEYDEB) 1512 – Bilişim Vadisi’nin uygulayıcı kurum olduğu Ferdi Genç Girişim (BiGG) olarak bilinen Girişimciliği Güçlendirme Programı, girişimcileri katma maliyeti yüksek ve kaliteli istihdam yaratan işletmelere dönüştürmeyi hedefliyor. potansiyel. her alanda destek. Bilişim Vadisi BİGG projesi ile Türkiye’nin batısından doğusuna kadar iş fikri potansiyeli yüksek girişimcilere ve öğrencilere ulaşılması amaçlanıyor. Teknoloji ve inovasyon odaklı iş fikirlerini nitelikli iş planlarına dönüştüren Bilişim Vadisi BİGG projesi; girişimcilere 450.000 TL sermaye tabanı sunmaktadır.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Akıllı üretim sistemleri, güç ve saf teknolojiler, bağlanabilirlik ve dijital dönüşüm, sağlık ve rahat yaşam, sürdürülebilir tarım ve beslenme alanlarındaki girişimler projeye başvurabilecek. Programa başvuracak kişiler; Ön başvuru tarihi itibarıyla herhangi bir işletmenin paydaş yapısında yer almayan ve daha önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi kapsamında olan Önlisans, Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora programlarına kayıtlı veya mezun olan öğrenciler TÜBİTAK 1512 Programının Ek veya 2. Aşaması. alınmamış olması şartıyla.

IT VALLEY BIGG AVANTAJLARI İLE GİRİŞİMCİLERİNİ BEKLİYOR!

Bilişim Vadisi BİGG ile proje sahipleri, teknik mentorluk ve girişimci mentorluk desteğinden faydalanırken, potansiyel müşteri ve iş ortaklarına da ulaşabilecek. Bilişim Vadisi’nin ortak olduğu İşletme Sermayesi Yatırım Fonları’ndan yararlanma fırsatı yakalayacak olan girişimciler, aynı zamanda şirket kuruluşu ve patent başvurusu için zemin elde edebilecek. Yatırımcı ağlarına erişim sağlayacak girişimciler, iş fikri geliştirme ve iş planı konusunda eğitim alacak. Ayrıca Bilişim Vadisi Kuluçka Merkezi’nin ortak alan imkanlarına da erişebilecek.

Son Başvuru Tarihi: 26 Mart 2023

Detaylı Bilgi ve Başvuru için:https://bilisimvadisi.techin2b.com/events/blsm-vads-bgg?Id=364

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu