Haber

Merve Boluğur, depremle ilgili akıllara durgunluk veren sözleriyle büyük tepki topladı!

Kahramanmaraş Sarsıntıları sırasında birçok ünlü ismin yakınları enkaz altında kaldı, birçok ünlü isim sevdiklerini kaybetti. Merve Boluğur, Hatay’daki depremin ardından soluğu kesen ve arkadaşının olduğu yerde enkazı başında paylaşan isimlerden biri oldu.

Hatay’dan döndükten sonra yaptığı paylaşımlarla eleştirilen Merve Boluğur, depreme tepki gösteren sözler yazdı. ?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok şehirde yıkıma neden olan depremlerde binlerce insanımızı kaybettik. İlk günden bu yana ünlü isimler de enkaz altında kalan yakınları ve sevenleri için yardım çağrısında bulundu.

Depremin ardından Hatay’a giden Merve Boluğur, arkadaşının enkazını paylaştı.

Sosyal medya hesabından bir görsel paylaşan Boluğur, “Şu anda Haydar için Antakya’dayız. Operatör ve vinç desteğine ihtiyacımız var.” açıklama yapmıştı.

Hatta Merve Boluğur enkazın başından beri yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti.

İstanbul’a döndükten sonra sosyal medyadan paylaşımlar yapan Merve Boluğur, takipçilerinin tepkisiyle karşılaştı.

“İki gün deprem yerine gelip şov yaptınız” sözleriyle eleştirilen Merve Boluğur, depremle ilgili yeni sözleriyle de tepki çekti.

Yürüyüş sırasında fotoğrafları çekilen Merve Boluğur’a deprem süreci sorulduğunda, “İşler durdu abi” yorumunu yaptı.

Merve Boluğur Taha’nın mesajıyla ilgili soruya, “DM’ler çok. Baktım ama göremedim. Çok üzücü. Küçük yaşta bir arkadaşımız. Öleceğini hissetmiş. Allah mekanını cennet eylesin.Kader biz bazı şeylere mani olamayız.Olacak şeyler olur ölecek olan ölür.” … Ne yapalım, insanlık olarak elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz.”

Boluğur, Hatay’da enkaz altında yaşamını yitiren sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın kendisine “mesaj attığını” söyleyerek bu paylaşımı yaptı.

Boluğur’un “İşler durdu” ve “Ölecek olan ölüyor” sözleri büyük tepki çekti. Biliyorsunuz bizim insanımız depreme yatkın değil; müteahhitlerin yaptığı çürümüş binalar yüzünden; Söz konusu incelemelerde bulunan bu yapılar nedeniyle yaşamını yitirdi.

?

?

Adı ne bilmiyoruz… Yorumu size bırakalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu