Yaşam

Ego 11. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Gerçeği öğrenen Erhan, Elif’ten ayrılıyor!

Fox TV’nin sevilen dizisi Ego 10. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Tuncay, Elif’in istediği gibi bebeğini kaybettiğini kimseye söylemez. Sibel, Timur’un Almanya’ya gitme teklifini düşünür ve kabul eder. Erhan ondan gitmemesini ister. Sibel boşanma sürecini başlatır ve Timur’la Almanya’ya gitmek için yola çıkar. Tuncay son anda Sibel’i arar ve Sibel’in bebeğinin düştüğünü söyler. Ego 11. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Gerçeği öğrenen Erhan, Elif’ten ayrılır.

Gerçeği öğrenen Erhan, Elif’ten ayrılıyor!

Ego 11. bölüm 1. fragmanında; Elif, Erhan’a bebeğini kaybettiğini söylemek zorundadır. Erhan ise bunu kendisinden sakladığını kabul etmez. Elif’e artık her şeyin bittiğini söyler ve onu terk eder.

İşte Ego 11. bölüm 1. fragmanı…

EGO 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tuncay, Elif’i hastaneye götürdükten sonra bebeğini kaybettiğini öğrenir. Elif Tuncay’dan bebeğini kaybettiğini kimseye söylememesini ister. Erhan’ın onu terk etmesinden korktuğunu söyler. Tuncay, Erhan’ı arar ve Elif’in sadece hastanede olduğunu söyler.

Elif, Erhan gelmeden hızla hastaneden ayrılır. Arda, Senem’in Zafer’le evlenmesini hazmedemez. Zafer’in Senem’i tehdit ettiğini anlayınca bu yüzden evlenir ve her şeyi göze alarak Zafer’i bıçakla yaralar.

Zafer, Arda’dan şikayetçidir. Senem görgü tanığı olarak Arda’yı serbest bırakır. Begüm, Tuncay’ın Elif’i ne kadar sevdiğini anlar ve ondan boşanmayı kabul eder. Ancak bu kez şirkette Tuncay ile karşılaşır.

Timur, Sibel’e birlikte Almanya’ya gidip şirketi büyütmesini teklif eder. Sibel’de kabul eder. Erhan araştırır ve Sibel’in bu kararının şirket için doğru olmayacağını söyler. Ancak Sibel, Erhan’ın bunu kendisini kıskandığı için söylediğini düşünür ve hızla avukatından boşanma sürecini hızlandırmasını ister.

Artık Erhan’ın Elif’le evlenmesi için bir engel kalmamıştır. Arda ile oturup konuştuktan sonra Elif’ten vazgeçmemesi gerektiğini daha iyi anlayan Tuncay, hızla Elif’i arar. Sibel, Timur’la birlikte uçağa binmek için yola çıkar.

Ehan ise arkalarına bakıp gözyaşı döküyor. Tuncay daha fazla dayanamaz ve Sibel’i arayıp onu beklemesini söyler. Sibel arabayı kenara çeker ve Tuncay’ı bekler. Tuncay gelip Sibel’e Elif’in aslında bebeğini düşürdüğünü ve Erhan’a saçma sapan şeyler söylediğini itiraf eder.

Ego 10. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Erhan, Sibel’in Arkasından Bakıyor!

hacibektasajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu