Haber

DP Genel Başkanı Uysal: ‘Bahar’ gelecek

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “İşçinin ‘teri kurumadan’ emeğinin hakkını alır, özlük hakları hukuken güvence altına alınmıştır, emek verdiği mal veya hizmeti almak hayal değildir, onlar uzun saatler çalışmak zorunda kalmayan, çalışanlar için yaşamak sadece yemek yemekten ibaret değil, aynı zamanda yaşamdan ibaret.” Bahar, keyif alacağınız bir iş hayatıyla gelecek. İşçiler haklarını alacak, 1 Mayıs yine Emek ve ‘Bahar’ Bayramı olacak” dedi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 1 Mayıs Personel ve İşçi Bayramı dolayısıyla Twitter hesabından bir mesaj yayınladı. İşte Uysal’ın o paylaşımı:

“İşçinin ‘alnının teri kurumadan’ emeğinin hakkını aldığı, özlük haklarının hukuken güvence altına alındığı, emek verdiği mal ve hizmetlere kavuşmanın hayal olmadığı, çalışmaya zorlanmadığı bir iş hayatı ile” uzun saatler, çalışanlar için yaşamak karın doyurmak değil hayattan keyif almaktır.’Bahar’ da gelecek.Emekçiler haklarını alacak, 1 Mayıs yine Emekçilerin ve ‘Bahar’ın Bayramı olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu