Haber

Burhaniye Belediyesi’nden 11 Mahallede 100.000 M² Yüzey Kaplama Yol Mobilizasyonu!

Burhaniye Belediyesi 2023 yılı yatırım programı çerçevesinde 11 farklı mahallede etkin ve güvenilir ulaşım sağlamak amacıyla aşınmış ve stabilize yollarda 100.000 m²’lik sathi kaplama projesi çalışmalarına devam ediyor.

İlçe genelinde üst yapı hizmeti veren Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Grupları, Cumhuriyet, Kocacami, Çoruk, Bahadırlı, Pelitköy, Öğretmenler, İskele, Ören’de çalışmalarını yavaş yavaş sürdürürken, Yunus ve Taylıeli mahallelerinin sathi kaplama işlemlerini de tamamlıyor. ve Bahçelievler mahalleleri.

Burhaniye’nin dört bir yanında özveriyle çalışmalarını sürdürdüklerinin altını çizen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Burhaniye Belediyesi olarak merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetmeksizin ulaşım yatırımlarımıza devam ediyoruz. İlimiz genelinde eş zamanlı yürütülen program kapsamında üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Burhaniye’miz için ulaşım ve diğer yatırımlarımızda hiçbir şeyden kaçınmayacağımızı her zaman ifade ettik ve etmeye de devam ediyoruz, tüm çalışma arkadaşlarımın ellerine sağlık.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

alacakaya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu